Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın

Lezzetli Çiçek Hakkımızda

 Sevdiklerinizi "Lezzetli Çiçek" ile mutlu edin...  
 


Hediye almak istediğiniz değerli bir kişi var. Özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Seçtiğiniz çiçeklerden hediye edin farkı yaşayın. 
   
Dert etmeyin hediyelik lezzetli çiçekler için ekimiz "Lezzetli" çalışanları olarak size konforlu ve güzel bir çözüm ürettik. Hediyenizi seçin, özel mesajınızı belirtin, biz teslim edelim, siz takdirleri toplayın.

Meyve sepeti ve çiçek sepetleri her konsepte uyarken, bugün sevgiliye özel bir hediye çikolata sepeti veya kalp şeklinde bir kek buketi, mesajlı bir kurabiye çiçeği, inanılmaz çikolatalı çilek veya tüm çeşitlerin birarada olduğu bir hediye sepeti bulabilirsiniz. Biz sizin yeni doğan bebek çikolatası ihtiyacınızdan, doğumgünü pastasına kadar çözüm olacak meyve çiçekleri gibi anlık ve üretimleri günlük tazelikte kek çiçeği, kurabiye buketi ve truffle lezzet topları ile size tüm Türkiye'de hizmet sunuyoruz.

Lezzetli, kaliteli, insan sağlığına önem veren, şık aşk dolu, taze, ferah, keyifli, mutluluk veren, şaşırtan, etkileyen, paylaşılan, süpriz hediyelile affettiren, kutlayan, enerji veren, farklı tasarımları ile iz bırakan, kişiselleştirme ile mesajınızı götüren, görünce gülümseten, hep sizi hatırlatan, ilgiyle karşılanan, hava attıran, unutulmayan, yeniliklerle hiç durmayan üreten ve hizmet veren bir markayız! Eleştirilerinize açığız...

Hadi şimdi hizmetimizin sunduğu kalite ve güvence sistemini anlatalım: 
 
Kolay ve Zamanında : Hediye aramak için saatlerce yorulmadan, lezzet dolu bir görsel show için varız.
 
Yaygın ağımızın olduğu her yerde hediyeniz aynı gün alıcıya teslim edilir.
 
Alıcı takdiri: Garantili bir memnuniyet servisi ile gönderen sadece Lezzetliçiçek için teşekkürlerleri ve takdirleri alır.
 
Mesajlarla alıcıya sözlerinizi götürürüz : Sizin sanki yanında olduğunuzu hissetmesi için en güzel hediyenin tamamlayıcısı mesaj kartına yazdıklarınız hatta kurabiyeler ile üzerine yazdıklarınız olabilir.
 
Sipariş takibi: Sipariş verdiğinizde teyit e-mail ve SMS ile birlikte sitemizden anlık ne durumda olduğunu görebileceğiniz gibi, teslim edildiğinde e-mail ve SMS (şubelerimizin olduğu illerde) gönderilir. 
 
Fiyat politikası: Tamamen el işçiliği ile yapılan ve taze mahsuller ile üretilen ürünlerimiz makul bir fiyat stratejisi ile butik bir şekilde sizlere sunmaktayız. 
   

 
 Lezzetli günler dileriz...