Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın

Ürün Kabul Etmeme Hakkı ve İade İşlemleri

Ürünü Kabul Etmeme Hakkı

Aldığınız her ürün, firmamız garantisi altındadır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kuryemize iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra firmamız kuryesinin veya kargo firmasının "görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız.

 İade Koşulları

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Kurye teslimatı kabulünden sonra üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde; ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. 

Mevcut olmayan bir balon siparişinde ikame ürün diğer çeşit balonlardan gönderilmektedir, değişiklik ve iade talebi bu durumlarda kabul görmez.

İade Ödemesi

Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılmaktadır. Toplam 7 gün içerisinde tüm iade işleminiz gerçekleşmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.