Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08

AlwaysMum - Anneler Günü Teraryum

Ürün Kodu: 6031
Gönderim Yapılacak:
175 TL 105 TL KDV Dahil

105,00 TL KDV Dahil
Anneler Günü Hediyesi için sevginizi ve anlamlı hediyenizi vermenin farklı yolu!
Hemen şimdi siparişlerinizi verin bu güzel ürün bitmeden alın! Üstelik çikolata kaplı truffle kutusu hediyesi ile birlikte gitsin. 49 TL değerinde hediye kutusu yanında özel sunumu ile en değerli ve kalıcı farkı siz yaratın.

Bu ürün içerisindeki objeler ve bitkiler canlı değildir. Temizliği çok kolaydır. Masa üzerinde 17 cm en, 15 cm yükseklik ile yer kaplar.
İstanbul, Ankara, İzmir de aynı gün, diğer illere 2 iş günü içinde kargo ile gönderilir.
Objelerde değişiklik sağlanabilir.

Onu şaşırtın, Doğumgünü, Anneler Günü , Sevgiliye Süprriz hediye daha anlamlı olsun. İstanbul içerisinde gün içinde teslim edilen bu güzel ürün Tüm Türkiye'ye kargo ile 2 iş gününde gönderilmektedir.i Sevdiklerinizin masasında veya oturduğu alanda hediyenizi gördükçe hep aklında siz olacaksınız.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter