Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08

RoseTeddy - Çiçekli Ayıcık Çikolata Hediyeli

Ürün Kodu: 50001
Gönderim Yapılacak:
579 TL KDV Dahil

579,00 TL KDV Dahil
Sevgilinizi 1000 kırmızı, pembe veya beyaz gülle hazırlanmış yanında çikolatalı lezzetler hediyesi olan ve basharfini üstüne yazdirabileceginiz kalp güller taşıyan sevimli TeddyBear Rose ayıcık ile şaşırtın! Renk talebinizi iletebilirsiniz. Stoklara göre bilgi verilecektir. Tüm Türkiye'ye kargo ile 2 iş günü içinde hazırlandıktan sonra gönderilebilmektedir.

Çiçekli Ayıcık, kırmızı 1000 adet küçük yapay güllerle elde tek tek silikonlanarak kaplanmıştır. Ürün 50cm yüksekliğindedir. Saten fiyonk ile birlikte koli içerisinde gönderilir. 1. sınıf kalitededir. Yıl dönümü, doğum günü, sevgiliye hediye ve tüm özel günler için en ideal hediyedir. Size ait notunuzu ücretsiz olarak hediyenize dahil edebilirsiniz. 

Yanında 49 TL değerindeki truffle çikolata kutusu da ek olarak hediye gönderilmektedir.

Ek olarak bir küçük paket gül gönderilmektedir. Yıkanmaz, güneşe karşı konmaz. Normal oda sıcaklığında sınırsız kullanılabilir.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Happy Birthday 4,50 TL
  • Seni Seviyorum 4,50 TL
  • Kırmızı Kalp 4,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter