Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

ValentinBearGift - Ayıcıklı Sevgililer Günü Hediyesi

Ürün Kodu: 3662
Gönderim Yapılacak:
109 TL KDV Dahil

109,00 TL KDV Dahil
Sevgililer günü gibi özel bir günde de hatırlanmak her sevenin hakkıdır. Böylesine önemli bir günde sendroma dönüşen sevgililer günü hediyesi arama telaşınıza son verecek en güzel sevgililer günü hediyeleri seçeneklerimizle tanışmaya ne dersiniz? Romantizme uzak olan kişileri bile dünyanın en romantik insanına dönüştürecek en güzel sevgililer günü hediyeleri


I Love You mesajlı sevimli ayıcık anahtarlık,
Gül yaprakları,
Kırmızı tüyler,
Kırmızı kalp led lamba,
Kumlu ve deniz kabuklu mesaj şişesi,
Beyaz melekli ayna

İstanbul içi saat 10.00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde İstanbul dışı siparişleriniz 2 iş günü içinde kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.Özel günler hariç Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.
 
Kutu rengi stok durumuna göre gönderilmektedir.

Diğer Hediye Kutusu seçenekleri için tıklayınız.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 4,50 TL
  • Kırmızı Kalp 4,50 TL
  • Happy Birthday 4,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter