Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın

TinkOrchid - Tasarım Saksı Mini Orkide

Ürün Kodu: 6005
Gönderim Yapılacak:
179 TL KDV Dahil

179,00 TL KDV Dahil
Seni düşünüyorum, düşünceliyim, beni düşün demek için adeta bu heykel tasarlanmış...
Mini orkide ile de hep kolay erişilebilir şekilde yanında olmasını istediğiniz sevdiklerinize gönderin bu hediyeyi!

Orkidenin saflığı ve asaleti bu mini orkidelerin sevimliliği ve şıklığı ile birleşti. Yaşam alanlarınıza mini orkidelerin güzelliği ile farklı bir şıklık katabilirsiniz. Orkide dönem dönem yapraklarını döktüğü ve yeniden açtığı özellikle çok sıcak yada soğuk özellikle klimalı ortamda bulundurulmaması gerekmekteri Bakımı haftada 1 kere sulanmalıdır.Kare cam vazo içerisinde mini orkideler ile hazırlanmış bu aranjmanı sevdeiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kocaeli illerine aynı gün, diğer illere 3 iş günü içerisinde kago ile.

Saksı boyutları : Yükseklik 20 cm x En 11 cm x Genişlik 10 cm Orkidenin renk tonları mevsim koşulları ve stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. 

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter