Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08

AppleFall - Elma Fanusta Sevgiliye Hediye

Ürün Kodu: 6007
Gönderim Yapılacak:
149 TL 75 TL KDV Dahil

75,00 TL KDV Dahil
Sevgililer günü hediyesi Elma Teraryum'da dayanıklı güzel bir çiçek, sırt sırta çift biblosu, lezzet dolu bir çikolatalı truffle lezzet topları ve portakallı kurabiyelerden oluşan I love you yazılı 49 TL değerinde kutu hediyeli özel bir set.

Sevgililer günü hediyesi ile kalbinizin sahibi sizi çikolatanın verdiği mutlulukla daha çok sevecek.

Bu inanılmaz güzellik set halinde tüm Türkiye'ye kargo ile 3 günde gönderilir. 

Yapay bitkilerden hazırlanan, 12x12 cm boyutunda masa üzerinde kolayca kullanabilecek bir hediyedir. Özel cam mika ile hazırlanmış korunaklı bir üründür.
Kargoda kırılmaz ve dağılmaz.

Çakıl taşları ve objelerde stoğa göre renk değişiklikleri olabilir. 

Bitmeden ve geç kalmadan hemen alın!

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter