Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın

LillyRedRose - Lilyum ve Kırmızı Gül Çiçeği

Ürün Kodu: 5657
Gönderim Yapılacak:
185 TL KDV Dahil

185,00 TL KDV Dahil

Cam vazo ile çiçeklerin romantizmine zarafet katacak beyaz lilyum ve kırmızı güller çiçek gönder ayrıcalığı!

Kırmızı güller her zaman aşkın simgesi iken beyaz lilyumlar da saf duyguları ifade eder. Sevdiklerinize romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız ya da aşkınızı itiraf etme gibi bir düşünceniz varsa seçiminiz kırmızı gül ve lilyumdan oluşan bu aranjmandan yana olabilir.

 olacaktır. Sadece kırmızı gül tercih etmektense bu tür daha zengin bir seçim yapabilirsiniz.

3 adet kırmızı gül ve 3 adet lilyum kullanılarak hazırlanan, yeşillik ve cipsofilya ile süslenen bu aranjman, sevdikleriniz için LezzetliÇiçek ile...

Kırmızı Gül: 3 adet
Beyaz Lilyum: 3 adet

 

Yaklaşık Çiçek Yüksekliği : 35 cm. 

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter