Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın

MaskGiftBox - Maske Yeşim Taşı Masaj Aleti

Ürün Kodu: 6039
Gönderim Yapılacak:
189 TL KDV Dahil

189,00 TL KDV Dahil
Şimdi anneniz, sevdiğiniz bir arkadaşınız, evde bunalmış tüm kadınları rahatlatacak bir hediye. Gül kokulu güzel maskeler, sonrasında masaj yapmaları için pozitif enerji dolu bir yeşim taşı masaj aleti, ruhu rahatlatan bir demet çiçek, unutulmaz anlar ve hatıralar için defter ve kurşun kalem.

Huncalife Needs Soyulabilen Maske Gül & Vitamin E 10 ml; 
 E vitamini ve gül özü içeren formülü ile cildinizde yumuşak bir his bırakırken ciltteki kirleri temizleyerek pürüzsüz ve temiz cilde kavuşmanızı sağlar.                                                                                           
Pastel Renkli Defter,                                                                                                                                                                                       
Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti,                                                 
Siyah Kurşun Kalem,                                       
Mini Kuru Çiçek Buketi      
     

Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoya verilecektir, en kısa sürede tüm Türkiye'ye kargo ile teslim edilmektedir. Kutu rengi stok durumuna göre gönderilmektedir.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter