Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

OfficeGiftBox - Ofise Gönder Hediye Kutusu

Ürün Kodu: 3181
Gönderim Yapılacak:
195 TL KDV Dahil

195,00 TL KDV Dahil
OfficeGiftBox - Ofise Gönder Hediye Kutusu;

Çalışma hayatı günümüzün büyük bir kısmını kapsıyor, iş yerinde geçirdiğimiz saatler nedeniyle artık ofislerimiz evimiz gibi hissettirmeye başlıyor. Kariyer serüvenlerinde sevdiklerinizin çalışma alanına göndereceğiniz hediyeler elbette ki büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır. İster terfi hediyesi, ister yeni iş hediyesi, ister yeni ofis taşınma hediyesi olarak gönderebileceğiniz Ofise Gönder Hediye Kutusu sizlerle. Çalışma ortamlarının vazgeçilmezi lezzetli kahve ve nefis çay demlemek için masaüstünüzde ihtiyaç duyacağınız her şey bu kutuda! Sevdiklerinizin başarı öyküsünde yanında olabilmek için bu şık ofis hediye kutusuna İstanbul içi aynı gün teslimat ve diğer illerimize aynı gün kargo fırsatı ile sahip olabilirsiniz. Bambu French Press x1,Doğal Akik Bardak Altlığı x1,Siyah Kupa x1,Sukulent Bitki x1 (Sukulent canlı bitki olduğundan renk ve modeli farklılık gösterebilir.)

İstanbul içi saat 10.00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde İstanbul dışı siparişleriniz 2 iş günü içinde kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.Özel günler hariç Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

Kutu rengi stok durumuna göre gönderilmektedir.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Happy Birthday 4,50 TL
  • Seni Seviyorum 4,50 TL
  • Kırmızı Kalp 4,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter