Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Axess Anneler Günü Kampanyası

Axess'e özel Lezzetlicicek.com ’da %20 anında indirim! Anneler Günü için ister Lezzet ister çiçek gönderin!

Axess


Kampanya detayları:
• Kampanya kapsamında Axess’e özel  lezzetlicicek.com üzerinden alınan ürünlerde 31 Mayıs 2018'e kadar %20 indirim sunulmaktadır.

• İndirim kampanyasından faydalanmak için ödeme sayfasında Axess ile ödendiği takdirde %20 indirim uygulanacaktır. 

• Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ve Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.

• Bir müşteri kampanyadan birden fazla defa faydalanabilir, her yapılan alışverişte indirim kazanabilir

• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

• Bu kampanya diğer   Lezzetlicicek.com   kampanyaları ve "Haftanın İndirimli Ürünleri" uygulaması ile birleştirilemez. Ek ürünler ve teslimat ücretleri indirime dahil değildir.

• Lezzetli Çiçek bayilerinin bulunduğu bölgelerin tamamında aynı gün canlı çiçek ve aranjmanlar teslim edilmektedir. Yenilebilir ürünler sadece Lezzetli Buket şubelerinin bulunduğu illerde(İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli-Gebze, Antalya, Adana,Bursa, Denizli, Eskişehir, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Mersin) şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar teslimat sağlanır. Diğer illere kargo ile teslimat sağlanır.

• Özel günlerde ürünlerin bir kısmi veya teslimat bölgeleri kapatılabilir, lütfen siparişlerinizi planlama dahilinde üretilip, teslim edilebilmesi için önceden oluşturunuz.

• Genel teslimat ücreti 9 TL olup, 60 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat sağlanır. Özel bölgelere göre uygulanan teslimat ücretleri sipariş esnasında yansıyacaktır.