Çiçek Hediye Sepeti Gönder

Sipariş Takibi için Tıklayın
0850 255 80 08

Charm Amour Bileklikli - Sevgiliye Hediye

Ürün Kodu: 6000
Gönderim Yapılacak:
299 TL 145 TL KDV Dahil

145,00 TL KDV Dahil
Charm Amour Bileklikli - Sevgiliye Hediye Tüm Türkiye'ye Gönderilmektedir. Ortadaki mesajını kendiniz güncelleyebilirsiniz.

İster sevdiklerinize jest yapmak için ister sevgilinizi şımartmak için gönderebileceğiniz en güzel hediye.

Trio Charm – 3 Dilde Aşk Bileklik unutulmaz bi ranı ve özel bir gün için hazırlanmış en kibar ve orjinal tasarım alın, sizde farkınızı ortaya koyun! ANGEMIEL Charmlı Bileklik 3 dilde aşk teması ve pembe özel tasarımlı charmlar ile yılan bileklik üzerinde hazırlanmıştır.

Bir Yılan Bileklik ve 10 Charm ile Gönderimi Yapılmaktadır,

Yılan Bileklik ve Gümüş Charmları Gümüş Kaplamadır. Kararma Yapmaz.

Yılan Bileklik bileğinize tam uyum sağlaması için 18 - 20 cm sunulmaktadır

Herbir charmı kendi isteğinize bağlı azaltabilir yada arttırabilirsiniz...
 
Piyasa değeri 250 TL olan charm ile bu set sunulmuştur.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şehir merkezlerinde bayilerimize yakın noktalar için ücretsiz teslimat yapılır. Uzak bölgeler için mesafesine göre değişken ek teslimat ücreti talep edilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Ürünlerinizin üretilmesi ve teslim edilmesi için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliÇiçek sorumlu değildir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz ortalama 3 saatte teslim edilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
  • Seni Seviyorum 7,50 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter